Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році!

Кіданова Артема, учня 10-І класу - ІІ місце з інформаційних технологій (вчитель інформатики Молоткова І.І.).

Гриценка Михайла, учня 11-А класу - ІІ місце з астрономії (вчитель фізики Шутова С.І.).

Мурашко Алісу, ученицю 10-І класу - ІІІ місце з російської мови та літератури (вчитель російської мови та літератури Д'яченко В.С.).

Прохорову Вероніку, ученицю 9-В класу - ІІІ місце з російської мови та літератури (вчитель російської мови та літератури Д'яченко В.С.).

Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики!

Гриценка Михайла, учня 11-А класу - ІІІ місце (вчитель фізики Шутова С.І.).

Хайдарову Азізу, ученицю 8-А класу - ІІІ місце (вчитель фізики Шутова С.І.).

Призери Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

Назва олімпіади Прізвище, ім'я учня (учениці), клас навчання Місце
(вид нагороди)
Відповідальні вчителі
Трудове навчання (обслуговуюча праця) Павлова Ксенія, 9-Б І місце Токар Н.Г.
Трудове навчання (обслуговуюча праця) Овраменко Тетяна, 9-Б ІІ місце Токар Н.Г.
Російська мова та літератураПрохорова Вероніка, 9-ВІ місцеД'яченко В.С.
Російська мова та літератураТомаш Ірина, 9-АІІІ місцеД'яченко В.С.
Російська мова та літератураМурашко Аліса,10-ІІ місцеД'яченко В.С.
Російська мова та літератураБєлєнкова Соф'я,10-ІІІ місцеД'яченко В.С.
Російська мова та літератураЛобкова Катерина, 11-АІІ місцеМакаренко Л.О.
Російська мова та літератураАветісова Карина,11-БІІІ місцеМакаренко Л.О.
МатематикаШатров О., 6-АІІІ місцеЗотова І.Г.
МатематикаЄвков В., 7-АІІІ місцеЗотова І.Г.
МатематикаХайдарова А., 8-АІІ місцеВаляєва І.Є.
МатематикаСтоянов С., 8-БІІІ місцеСоловиченко О.В.
МатематикаОвраменко Т., 9-БІІ місцеВаляєва І.Є.
МатематикаКіданов А., 10-ІІІІ місцеЗотова І.Г.
ІсторіяХайдарова А., 8-АІІІ місцеЧерняєва Ю.В.
ІсторіяПанченко А., 8-БІІІ місцеЧерняєва Ю.В.
ІсторіяГема О., 9-БІІІ місцеГузенко Л.В.
ІсторіяБєлєнкова С., 10-ІІІІ місцеЧерняєва Ю.В.
ІсторіяМурашко А., 10-ІІІІ місцеЧерняєва Ю.В.
ІсторіяОлійник К., 11-АІІІ місцеГузенко Л.В.
ІсторіяМироненко А., 11-БІІІ місцеГузенко Л.В.
ФізикаОвраменко Є., 7-ВІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаПанченко А., 8-БІІ місцеШутова С.І.
ФізикаСтоянов С., 8-БІІ місцеШутова С.І.
ФізикаГорбенко Д., 8-БІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаХарченко П., 9-АІІ місцеШутова С.І.
ФізикаБірюкова Ю., 9-АІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаОвраменко Т., 9-БІІ місцеШутова С.І.
ФізикаКіданов А., 10-ІІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаВеретіна О., 11-АІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаГриценко М., 11-АІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаКаряка Е., 11-БІІІ місцеШутова С.І.
ГеографіяПанченко А., 8-БІІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяХайдарова А., 8-АІІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяОвраменко Т., 9-БІІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяДжафарова З., 9-АІІІ місце Бурковська Ч.С.
ГеографіяБєлєнкова С., 10-ІІІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяЧередніченко Д., 10-ЕІІІ місцеБурковська Ч.С.
Українська мова
та література
Панченко А., 8-БІІІ місцеЧеркашина Д.П.
Українська мова
та література
Прохорова В., 9-ВІІІ місцеОбодовська З.І.
Українська мова
та література
Томаш І., 9-АІІІ місцеОбодовська З.І.
Українська мова
та література
Бєлєнкова С., 10-ІІІІ місцеЛохматова Н.Є.
Українська мова
та література
Веретіна О., 11-АІІІ місцеОбодовська З.І.
ІнформатикаВерес М., 11-АІІІ місцеМолоткова І.І.
ІнформатикаКіданов А., 10-ІІІ місцеМолоткова І.І.
ХіміяПанченко А., 8-БІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяГорбенко Д., 8-БІІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяГема О., 9-БІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяОвраменко Т., 9-БІІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяСіндєєва К., 11-АІІІ місцеШафоростова О.Г.
АстрономіяГриценко М., 11-АІІ місцеШутова С.І.
АстрономіяМироненко А., 11-АІІ місцеШутова С.І.
Інформаційні технологіїГорбенко Д., 8-БІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїПанченко А., 8-БІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїОвраменко Т., 9-БІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїКіданов А., 10-ІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїЗадорожний О., 10-ІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїСелезньова М., 10-ІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїВерес М., 11-АІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїБоторов Є., 11-АІІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїБєлянінова А., 11-БІІІ місцеМолоткова І.І.
Основи правознавстваГема О., 9-БІІ місцеЧерняєва Ю.В.

Призери Всеукраїнських учнівських турнірів (2017/2018 навчальний рік)

Назва турніруПрізвище, ім'я учня (учениці), клас навчання Місце
(вид нагороди)
Віповідальні вчителі
І (районний) етап XXVІ міського турніру юних фізиків Овраменко Т., Павлова К. (9-Б),
Ніколаєв О. (10-Е), Гриценко М.
(11-А), Каряка Е. (11-Б)
Диплом
ІІ ступеня
Шутова С.І.
XXVІ міський етап турніру юних фізиків Гриценко М. (11-А), Каряка Е. (11-Б) Диплом
ІІ ступеня
Шутова С.І.
І (районний) етап ХХ міського турніру юних винахідників
і раціоналізаторів
Лузан П., Задорожний Д.
(10-І),
Неділько О.,
Верес М.,
Гриценко М.
(11-А)
Диплом
ІІ ступеня
Шутова С.І.
ХХ міський турнір юних винахідників
і раціоналізаторів
Гриценко М. (11-), Задорожний Д. (10-І)У складі збірної команди учнів ЗНЗ Шевченківського району "Спектр" (ХГ № 45 та ХЗОШ № 150):
Диплом І ступеня
Шутова С.І.
ХХ міський турнір юних винахідників
і раціоналізаторів
Переможець турніру в особистому заліку:
Гриценко М.
(11-А) - капітан команди "Спектр"
Диплом ІІ ступеня та цінний подарунокШутова С.І.
Двадцятий Всеукраїнський турнір юних винахідників
і раціоналізаторів (Фінальний етап)
У складі збірної команди міста Харкова
(Гриценко М.,
11-А,
Задорожний Д., 10-І)
Диплом ІІ ступеняШутова С.І.
Двадцятий Всеукраїнський турнір юних винахідників
і раціоналізаторів (Фінальний етап)
Переможець
у особистій першості:
Гриценко М., 11-А
Диплом І ступеняШутова С.І.
Двадцятий Всеукраїнський турнір юних фізиків і раціоналізаторів (Фінальний етап)За вміння вести дискусію та виступу у ролі патентознавця: Гриценко М.,
11-А
Почесна грамотаШутова С.І.

Призер ІІ (міського в м. Харкові) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Євков Владислав (7-А клас) - ІІІ місце (учитель математики Зотова І.Г.)

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2017/2018 навчальному році:

Роденко Діана, 9-Б клас: наукове відділення: історичне краєзнавство, секція: історія України - ІІІ місце (вчитель Гузенко Л.В., Роденко І.В.)

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у 2017/2018 навчальному році:

Панченко Андрій, 8-Б клас: наукове відділення: науки про землю, секція: гідрологія - І місце (вчитель Бурковська Ч.С.)
Роденко Діана, 9-Б клас: наукове відділення: історичне краєзнавство, секція: історія України - І місце (вчитель Гузенко Л.В., Роденко І.В.)

Призери Всеукраїнських учнівських турнірів (2016/2017 навчальний рік)

Назва турніру Прізвище, ім'я та по батькові учня (учениці), клас навчання Місце (вид нагороди) Відповідальні вчителі
І (районний етап) XІ міського турніру юних математиківКіданов А. (8-А), Гриценко М. (10-А), Марцин Д., Шаталов О., Калафатов І. (11-А)Диплом ІІ ступеняЗотова І.Г.
І (районний) етап ХІV міського турніру юних хіміківГриценко М. (10-А), Протівень К. (10-Б), Шаталов О., мірюк О., калафатов І. (11-А) Диплом ІІ ступеняШафоростова О.Г.
І (районний етап) ХІ міського турніру юних біологівГрома Є., Шаталов О., Канавець А. (11-А), Каряка Е. (10-Б), Веретіна О. (10-А)
Диплом ІІ ступеня Бєлєвцова М.Є.
І (районний) етап Х міського турніру юних винахідників і раціоналізаторівШаталов О., Марцин Д., Грінченко Д., Мірюк О. (11-А)У складі збірної команди Шевченківського району Диплом І ступеняШутова С.І.
І (районний) етап ХХV міського турніру юних фізиківШаталов О., Марцин Д., Грінченко Д., Мірюк О. (11-А)Диплом ІІ ступеняШутова С.І.
ХІV Всеукраїнський турнір юних правознавцівКозлова Є. (10-Б)У складі збірної команди м. Харкова "Прецендент" Диплом І ступеняГузенко Л.В.

Учасниця та переможець районного етапу міського конкурсу "Учень року": Ткалич Поліна (10-Б) - ІІ місце у номінації "Творча особистість року". Відповідальні - Вовк О.О., Гузенко Л.В., Молоткова І.І.

Міський конкурс учнівських проектів учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужих дітей": учениці 5-В класу Логачова О., Мельник Д., Онацька Д., Ліщинська В., посіли ІІ місце. Керівник - Роденко І.В., учитель англійської мови

Міський фестиваль шкільних ЗМІ, шкільна газета "ПєрємєШка" - І місце. Керівник - Вовк О.О., заступник директора з НВР.

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ТУРНІРІВ 2015/2016 навчальний рік

Назва турніруПрізвище, ім'я (учня/учениці)Місце (вид нагороди)Відповідальні вчителі
І (районний) етап ХХІV міського турніру юних фізиківШаталов О., Полянська А., Каряка Е., Канавець А., Гриценко М.ІІ місцеШутова С.І.
ХХІV міський турнір юних фізиків Полянська А. (11-А)
Шаталов О. (10-А)
ІІІ місце у складі збірної команди "Бізони Хіггса" Дзержинського району (Диплом ІІІ ступеня)Шутова С.І.
ХХІV Всеукраїнський турнір юних фізиків (фінальний етап, м. Суми)Полянська А. (11-А)ІІІ місце у складі збірної команди "Бізони Хіггса" Дзержинського району м. Харкова (Диплом ІІІ ступеня)Шутова С.І.
І (районний) етап IХ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторівАльдархобі А., Мірюк О., Магомет А., Грінченко Д., Шаталов О., Шершнюк Д., (помічник: Удянський Д.)
ІІ місцеШутова С.І.
IХ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторівМагомет А., Грінченко Д., Шаталов О. (у складі збірної команди Дзержинського району)Диплом І ступеняШутова С.І.
IХ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів Шаталов О. (10-А)Диплом ІІІ ступеняШутова С.І.
Районний турнір юних правознавцівЧепела В., Василенко І., Свердел Л., Дрокін Д.,ІІ місцеГузенко Л.В. Черняєва Ю.В.
Районний турнір юних математиківДибіна Д., Калафатов І., Шаталов О., Гриценко М., Полянська А.ІІІ місцеЗотова І.Г.
Соловиченко О.В.
Валяєва І.Є.
Районний турнір юних географівПолянська А., Канавець А., Деркачов О., Шаталов О., Каряка Е.ІІ місцеБурковська Ч.С.
Районний турнір юних хіміківДибіна Д., Калафатов І., Шаталов О., Гриценко М., Полянська А.ІІ місцеШафоростова О.Г.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських оліміпад з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році

Предмет Прізвище, ім'я (учня/учениці), клас навчання Місце (вид нагороди) Відповідальні вчителі
ГеографіяКанавець А., 10-АІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяШалімова А., 9-АІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяОлійник К., 9-АІІІ місцеБурковська Ч.С.
ГеографіяБєлєнкова С., 8-АІІІ місцеБурковська Ч.С.
ФізикаПолянська А., 11-АІІ місцеШутова С.І.
ФізикаКіданов А., 8-АІІ місцеШутова С.І.
ФізикаВодополов В., 8-БІІ місцеШутова С.І.
ФізикаГриценко М., 9-АІІ місцеШутова С.І.
ФізикаШаталов О., 10-АІІ місцеШутова С.І.
ФізикаКаряка Е., 9-БІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаВискребець Д., 10-АІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаКанавець А., 10-АІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаЛузан П., 8-АІІІ місцеШутова С.І.
ФізикаХарченко П., 7-АІІІ місцеШутова С.І.
Історія УкраїниМироненко А. (9-В)ІІ місцеГузенко Л.В.
Історія УкраїниШаталов О. (10-А)ІІІ місцеЧерняєва Ю.В.
Історія УкраїниОлійник К. (9-А)ІV місцеГузенко Л.В.
ПравознавствоБоторов Є. (9-А)ІІІ місцеГузенко Л.В.
ПравознавствоЧернікова Д. (9-Б)ІV місцеГузенко Л.В.
Російська моваВеретіна О. (9-А)І місцеМакаренко Л.О.
Російська моваАветісова К. (9-Б)ІІ місцеМакаренко Л.О.
БіологіяПолянська А. (11-А)І місцеБєлєвцова М.Є.
БіологіяКанавець А. (10-А)ІІ місцеБєлєвцова М.Є.
БіологіяШаталов О. (10-А)ІІІ місцеБєлєвцова М.Є.
БіологіяБєлєнкова С. (8-А)ІІІ місцеБєлєвцова М.Є.
БіологіяКаряка Е. (9-Б)ІV місцеБєлєвцова М.Є.
БіологіяШалімова А. (9-А)V місцеБєлєвцова М.Є.
Трудове навчання (технічна праця)Горба В. (8-В)ІІІ місцеПословський С.О.
Трудове навчання (обслуговуюча праця)Кравцова С. (9-Б)ІІІ місцеТокар Н.Г.
АстрономіяПолянська А. (11-А)І місцеШутова С.І.
АстрономіяШаталов О. (10-А)І місцеШутова С.І.
АстрономіяСеменова А. (11-А)ІІІ місцеШутова С.І.
АстрономіяТєняєва А. (10-А)ІІІ місцеШутова С.І.
АстрономіяАнгеліс Є. (10-А)ІІІ місцеШутова С.І.
Інформатика Кіданов А. (8-А)ІІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїВерес М. (9-А)ІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїБоторов Є. (9-А)ІІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїЛісна Я. (10-А)ІІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїПопенко В. (10-А)ІІІ місцеМолоткова І.І.
Інформаційні технологіїКовальов І. (11-А)ІІІ місцеМолоткова І.І.
ІнформатикаКіданов А., 8-АІІІ місцеМолоткова І.І.
ХіміяОвраменко Т., 7-БІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяПавлова К., 7-БІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяКіданов А., 8-АІІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяСіндєєва К., 9-АІІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяШаталов О., 10-АІІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяСеменова А., 11-АІІІ місцеШафоростова О.Г.
ХіміяШершнюк Д., 11-АІІІ місцеШафоростова О.Г.

Вітаємо переможців міської олімпіади з фізики: Водополов В. (8-Б) - ІІ місце; Шаталов О. (10-А) - ІІ місце; Кіданов А. (8-А) - ІІІ місце

Учасники та переможці районного етапу міського конкурсу "Учень року": Шаталов О. (10-А) - ІІ місце у номінації "Інтелектуал року", Ангеліс Є. (10-А) - дипломант у номінації "Творча особистість року". Відповідальна - Вовк О.О.

Редакція шкільної газети "ПєрємєШка" - диплом І ступеню у номінації "Шкільна газета" Фестивалю шкільних ЗМІ Харківської міської організації учнівського самоврядування. Керівник - заступник директора з НВР Вовк О.О.

Кiлькiсть переглядiв: 38