1 березня на базі школи проведено навчально-методичний відкритий урок від методичного центру Pearson&Dinternal – офіційного представника видавництва PIRSON в Україні. Захід проводився у 7-Б класі (17 учнів) за темою «Успішне викладання англійської мови у старшій школі», головний доповідач: Майкл Хадсон (Велика Британія) – методист Міжнародного освітньо-методичного центру. На уроці були присутні вчителі англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району, представники методичного центру Pearson&Dinternal, адміністрація та вчителі англійської мови ХЗОШ №150. Під час уроку вчителі та учні мали змогу заглибитись у різні аспекти роботи з матеріалами навчальних курсів для учнів середньої школи. Доброзичлива атмосфера сприяла тісному спілкуванню колег, які отримали корисні поради, роздатковий матеріал для більш ефективного викладання англійської мови.

Фотозвіт
16 лютого вчитель математики Валяєва І.Є. провела відкритий урок з геометрії у 7-А класі за темою «Сума кутів трикутника. Властивості та ознаки рівності прямокутних трикутників» для вчителів математики загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району.

Фотозвіт
25 січня вчитель географії Бурковська Ч.С. провела відкритий урок з географії у 7-Б класі за темою «Природа Антарктиди» для вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району.

Фотозвіт
17 січня вчитель трудового навчання Токар Н.Г. провела відкритий урок з трудового навчання (обслуговуюча праця) у 5-А класі за темою «Графічне зображення швів. Послідовність виконання шва «уперед голку» та розробки на його основі» для вчителів трудового навчання загальноосвітніх навчальних закладів Шевченківського району.