• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини школи
  • Семінар для заступників директорів шкіл з організації роботи з безпеки життєдіяльності

Семінар для заступників директорів шкіл з організації роботи з безпеки життєдіяльності

2015-03-13

/Files/photogallery/9337/DSC_4011.JPG

13 березня на базі нашої школи пройшов семінар для заступників директорів шкіл та представників управлінь освіти, які відповідають за організацію роботи з безпеки життєдіяльності. Учасники семінару представляли Дзержинський, Ленінській, Київський, Жовтневий райони та заклади Міської мережі.

Під час проведення семінару всі учасники мали змогу переглянути виставку малюнків та поробок "Азбука безпеки", виготовлену руками учнів шкіл Дзержинського району.

Розпочався семінар із виступу команди юних інспекторів руху ХЗОШ №154.

В рамках семінару і акції "Абетка рятувальників" співробітники Національного університету цивільного захисту України провели заняття із заступниками директорів шкіл про правильні дії при виявленні незнайомих або вибухонебезпечних предметів; про надання першої долікарської допомоги при кровотечах, переломах тощо; про правильне користування засобами індивідуального захисту; про дії під час хімічного забрудення або інших надзвичайниї ситуаціях.

Головний спеціаліст відділу нормативності і якості освіти Департаменту освіти Харківської міської ради Тарасенко І.М. нагадала учасникам семінару про нормативне підгрунття роботи з безпеки життєдіяльності у навчальних закладах.

Заступник директора з НВР ХЗОШ №150 Вовк О.О. поділилася з колегами досвідом роботи школи з питань безпеки життєдіяльності.

Фотозвіт

Про семінар:

http://www.objectiv.tv/130315/111121.html

http://atn.ua/obshchestvo/esli-terakt-spasateli-proveli-ucheniya-dlya-pedagogov-harkovskih-shkol

http://nuczu.edu.ua/rus/news/?id=3948

http://www.kharkivosvita.net.ua/news/4503

Кiлькiсть переглядiв: 41