Свято творчості "Розмальовка-шоу "Я люблю Україну"

2015-12-21

/Files/photogallery/9672/DSC_4335.JPG

Новорічні свята у нашій школі цього року розпочалися незвичним заходом - святом творчості "Розмальовка-шоу "Я люблю Україну" за ілюстраціями розмальовки для душі харківської художниці Олесі Вакуленко. Розмальовка вийшла у листопаді цього року у видавництві "Урбіно" (Львів).

Ідея заходу належить заступнику директора Вовк О.О., натхнення заходу - роботи Олесі Вакуленко:)

Юні художники з 5 по 11 класі зібралися на поверхах школи, щоб розмальовувати дивовижні картини за мотивами українського декоративного розпису. Впродовж трьох годин 66 учнів та 4 батьків старанно, із великою любовью створювали 17 дивовижних картин - розмальовок. Всі учасники свята отримали Сертифікати. Наприкінці розмалювання ми отримали чудові, яскраві, позитивні картини, які зачаровують та дуже приваблюють своєю енергетикою:)

У січні у школі відбудеться виставка робіт, а пізніше роботи будуть передані в дар дитячим установам Харькова в рамках акції "Даруймо радість!"