Свято "Останнього дзвоника"

2016-05-27

/Files/photogallery/9908/StudioDiana-43.jpg

27 травня у всіх школах України пролунав останный шкільный дзвоник 2015/2016 навчального року.

На святі у нашій школі були присутні почесні гості: народний депутат України В. Писаренко, голова адміністрації Шевченківського району В. Котковський, депутат Харківської міської ради І. Арих, ветеран Другої світової війни Л.В. Овчиннікова.

Найкращі учні школи отримали сертифікати, які засвідчують, що їх імена занесені до Почесної книги "Золотий фонд Шевченківського району" у номінаціях "Наука", "Творчість", "Спорт". Також гості вручили подяки батькам учнів та подарунки.

Шкільна команда "Легенда - 150" отримала у подарунок футбольні м'ячі.

Традиційно свято прикрасили виступи творчих колективів школи "Вікторія", "Співаночки", "Співоча душа" та прощальний шкільний вальс випускників.