Творча зустріч із харківською художницею Олесею Вакуленко

2016-12-15

/Files/photogallery/10100/IMG_4454.JPG Автограф-сесія

15 грудня у шкільній бібліотеці, в рамках проекту "Даруймо радість!", пройшла зустріч із харківської художницею, автором розмальовок для душі "Я люблю Україну" та "Український міфосвіт" Олесею Вакуленко. Олеся представила свої роботи, розповіла про себе і свою родину. Вона художник у третьому поколінні! Учні, вчителі та батьки мали змогу задати питання, придбати розмальовки, листівки, отримати автографи, сфотографуватися. Зустріч завершилася великим колективним розмалюванням Жар-птаха!

Із творчістю Олесі Вакуленко учні та вчителі школи знайомі вже давно, у минулому році проходило Свято творчості для учнів 5-11 класів за ілюстраціями її розмальовки. У цьому році до цього свята приєднаються учні 1-4 класів.