Презентація учням 5-х класів проекту "Харків - місто рекордів"

2017-03-17

/Files/photogallery/10244/ЗНЗ№150_Презентация проекта 5 класс (23).jpg Творча група та керівник проекту

17 березня відбулася перезентація учням 5-х класів проекту учнів 5-В класу "Харків - місто рекордів". Презентація пройшла у комп'ютерному класі шкільного "Інформаційного центру". Учні 5-А та 5-В класів із зацікавленістю слухали факти з історії та культури Харкова, задавали питання, висували пропозиції. Пілся проведення презентації деякі учні виявили цікавість до літератури про історію Харкова, захотіли приєднатися до реалізації проекту.

Творча група проекту, учениці 5-В класу Орина Логачова, Вероніка Ліщинська, Дарина Мельник та Дар'я Онацька отримали подяки за ідею та втілення проекту. Керівник проекту - Ірина Володимирівна Роденко, учитель англійської мови.

Проект "Харків - місто рекордів" став переможцем районного етапу міського конкурсу проектів для учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужих дітей"