Нагородження стипендіатів Харьковської міської ради "Кращий учень навчального закладу"

2018-02-01

/Files/photogallery/10570/4 232_500x333.jpg

1 лютого у конференц-залі бібліотеки Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого відбувся урочистий прийом, присвячений вшануванню стипендіатів Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу».

На заході були присутні:

• Володимир Котковський, голова Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради;

• Юрій Барабаш, проректор з наукової роботи Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого;

• голова міського батьківського комітету Лариса Манерко;

• голова районного батьківського комітету Світлана Манерко;

• депутати Харківської обласної ради;

• депутати Харківської міської ради;

• учні закладів освіти Шевченківського району;

• батьки, педагоги.

Під час заходу була проведена церемонія вручення учням закладів освіти району сертифікатів на отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість», Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», вдячних листів батькам від Харківського міського голови, пам'ятних сувенірів.

Нашу школу представив учень 11-А класу Гриценко Михайло - стипендіат Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу".