Всеукраїнська "Толока позашкільників" - школа управлінської майстерності

2018-01-30

/Files/photogallery/10571/17.jpg

З 25 по 28 січня педагоги нашої школи, заступник директора з НВР Вовк О.О. та вчитель ОТМ Ланіна І.В., стали учасницями всеукраїнської школи управлінської майстерності - "Толока позашкільників", яка відбулася у Івано-Франківську на базі місцевого інституту післядипломної педагогічної освіти.

Гостинні франківчани, коло однодумців, гарний робочий настрій, досвідчені фахівці та бажання навчатися новим демократичним підходам в управлінні освітою - ось лише малий перелік переваг зимової Толоки. Також Олена Олександрівна та Ірина Василівна поділилися досвідом роботи із колегами та презентували ХЗОШ №150 на всеукраїнському рівні.

З новими ідеями та планами наші вчителі повернулися до Харкова і обов'язково поділяться своїми враженнями та набутим досвідом.