Естафета патріотичних справ ХМОУС

2018-05-11

/Files/photogallery/10634/1 (70).jpg Гаяне Геворгян, Денис Федоренко, Полина Лузан, Георгій Журавльов

11 травня на базі ХСШ № 162 в межах міського конкурсу "Фестивальна весна ХМОУС" відбувся фестиваль-естафета патріотичних справ школярів.

Під час естафети проведені виставки саморобок "Іграшка - символ миру, талісман, оберіг", лепбуків "Харків'янином бути престижно" та "Я маю право", фотовиставка Шевченківського району "Дитяча посмішка - найміцніша зброя". Також проведені майстер-класи, конкурс спецвипусків тематичних газет до Дня Перемоги, Дня пам'яті та примирення, до 75-тої річниці визволення Харкова від нацизму.

Нашу школу та Шевченківський район на високому рівні представили лідери й активисти ДЮГО "ДОМ" Поліна Лузан, Георгій Журавльов, Гаяне Геворгян та Денис Федоренко. На виставках іграшок та лепбуків були представлені роботи учнів 4-А, 5-А, 6-А, 7-В, 8-А, 9-Б, 10-І класів.

Про подію у ЗМІ