Нагородження переможців П'ятого конкурсу духовно-філософської та громадянської поезії, прози, малюнка, фотографії "В ім'я життя, миру та любові"

2018-05-23

/Files/photogallery/10640/1 (24).jpg

23 травня у Музеї-діарамі воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів локальних війн відбулося нагородження переможців П'ятого конкурсу духовно-філософської та громадянської прози, поезії, малюнка та фотографії "В ім'я життя, миру та любові", який проводиться Міською спілкою ветеранів Афганістану та ветеранів локальних війн.

Цього року від нашої школи у різних номінаціях у конкурсі взяли участь 13 творчих робіт. П'ять з них стали переможцями - посіли І та ІІ місце.

І місце посіли роботи учнів: Довганя Романа (5-А клас), Шубіної Анастасії (6-А клас), Вовк О.О., заступника директора.

ІІ місце посіли роботи учнів: Хафізулли Аміри (8-В клас), Онацької Дар'і, Надозірної Софії, Кошарової Олени (6-В клас).

Всі переможці отримали дипломи та збірки 250 найкращих творчих робіт цього річного конкурсу.

Вітаємо з перемогою!