Вітаємо переможців ХІІ міського турніру юних винахідників та раціоналізаторів

2018-10-23

/Files/images/vinahdniki/ТЮВР 2018.jpg Команда "Спектр"

20 жовтня в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбувся ХІІ міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів, учасниками якого стали 4 команди Шевченківського району: ХГ№ 47; три збірні команди учнів ХНВК № 45 «Академічна гімназія» та ХЗОШ№ 150 - «Спектр»; учнів ХЛ№ 89 та ХГ№ 116 «Сяйво»; учнів ХЗОШ № 117 та ХЗОШ№ 159 «Кристалл». Всього в турнірі взяли участь 12 команд ЗЗСО міста.

Перше місце посіла збірна команда Шевченківського району «Спектр» (ХНВК№ 45 «Академічна гімназія», ХЗОШ№ 150). До складу команди увійшли учні Задорожний Д. (11-І), Овраменко Т. (10-Б), Павлова К (10-Б).

В особистому заліку ІІ місце посів учень 11-І класу Дмитро Задорожний.

Переможці турніру нагороджені Дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та цінними подарунками.

Кращі юні винахідники Харкова представлятимуть місто Харків на Всеукраїнському турнірі, що відбудеться у Києві з 4 до 9 листопада 2018 року.

Вітаємо учнів та їхніх керівників з перемогою !