Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних винахідників та раціоналізаторів!

2018-11-10

/Files/images/ВТЮР.jpg Команда "Спектр"

З 4 по 9 листопада 2018 року в м. Києві пройшов фінальний етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів. У турнірі взяли участь 15 команд. Місто Харків представляли 6 команд – призери та учасники ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів.

За результатами чвертьфінальних боїв п’ять харківських команди стали учасниками півфінальних змагань. У фінальній грі змагалися три харківські команди.

ІІ місце посіла збірна команда учнів закладів освіти Шевченківського району «Спектр» (ХЗОШ № 150, ХНВК № 45 «Академічна гімназія»), до складу якої увішли учні 11-І класу Задорожний Дмитро (капітан команди), Кураков Ярослав, учениця 10-Б класу Павлова Ксенія. Керівник команди - Шутова С.І., учитель фізики та астрономії.

Рішенням журі визначені переможці у особистому заліку:

- найбільшу кількість балів отримав Задорожний Дмитро, який нагороджений дипломом І ступеню;

- Почесною грамотою нагороджено Куракова Ярослава за вміння вести дискусію;

- Почесною грамотою нагороджено Задорожного Дмитра за творчий підхід до розв'язання винахідницьких задач.

Команда "Спектр" висловлює подяку за допомогу у підготовці до турніру Щипанову Андрію, учневі 9-Б класу, за технічну допомогу у створенні пристроїв; Горбенку Дмитру, учневі 9-Б класу, за допомогу у розвязанні турнірних завдань; Кіданову Артему, учневі 11-І класу, Овраменко Тетяні, учениці 10-Б класу.

Вітаємо переможців ХХІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів та їх керівників і бажаємо нових творчих досягнень у винахідницькій діяльності!