Акція "Молодь за здоровий спосіб життя" до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

2018-11-30

/Files/photogallery/10745/15.jpg

30 листопада у школі розпочалася акція до Всесвітнього дня боротьби за СНІДом "Молодь за здоровий спосіб життя!". В рамках акції учні 1-11 класів взяли участь у виставках малюнків та плакатів "Мої правила здоров'я", "Молодь за ЗСЖ!"; учні 6-7х класів прослухали бесіди "Правда про наркотики" співробітника "Фонду захисту дітей та підлітків України від наркотиків"; дівчатка 9-х класів прослухали лекції з гігієни та отримали тематичні подарунки; учні 7-8-х класів прослухали бесіду шкільного офіцера поліції з протидії булінгу.

На 3 грудня запланована зустріч учнів 8-х класів з лікарем-епідеміологом "Центру СНІДу" та проведення тематичних лекцій з питань профілактики СНІДУ та ІПСШ-захворювань.