Звітньо-виборча конференція ХМОУС

2018-12-04

/Files/photogallery/10753/33.jpg

4 грудня на базі Харківського інституту банківської справи відбулася звітньо-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування. Нашу школу на конференції представили - Поліна Лузан, лідер ДЮГО "ДОМ"; Гаяне Геворгян, голова АДЮГО Шевченківського району "Лідер ХХІ"; Поліна Гончарова, головний редактор газети ДЮГО "ДОМ" "ПєрємєШка" та куратор Ольга Євгенівна Дроб.

В рамках конференції наші учениці взяли участь у акції Новобаварського району "Пошта миру" та надіслали свої "Листи миру".

За ефективну роботу у складі ХМОУС впродовж 2017/2018 навчального року, реалізацію проекту "Від посмішки" конкурсу "Марафон унікальних справ", діяльність у межах "Школи миру" ДЮГО "ДОМ" була нагороджена дипломами І ступеню та отримала свідоцтво "Школа миру-2018".

Вітаємо та бажаємо організації учнівського самоврядування нашої школи подальших звершень та перемог!