Онлайн-тренінги за темою:«Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19»

2020-06-15

/Files/images/dom/на сайт.png

11 та 15 червня пройшли онлайн-тренінги за темою:«Протидія та реагування на випадки насильства над дітьми в умовах дистанційного навчання в період COVID-19» для вчителів школи, тренерка Дроб О.Є, педагог-організатор. Навчання за напрямком пройшли 25 педагогічних працівників. Заняття проходять в межах проєкту "Безпечна та дружня до дитини школа" за підтримки ГО "Ла Страда-Україна"в партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки Міністерства освіти і науки України.