• Початкова школа

/Files/images/pochatkova_shkola/Без названия.jpg

Початкова школа надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу. Школярі навчаються в атмосфері взаємоповаги, любові, добра. Живемо однією великою родиною.

Учні початкових класів навчаються в обладнаних сучасних кабінетах, для групи продовженого дня обладнані окремі класи, є ігрова кімната, для першокласників - спальня.

/Files/images/pochatkova_shkola/1 звонок 189.jpg

У закладі організовано роботу гуртків та секцій: музична студія; зразковий художній хореографічний колектив "Вікторія"; хоровой колектив "Співаночки"; студія естрадного вокалу "Співоча душа"; студія малювання "Мистецтво"; гурток бісероплетіння; футбол; карате.

На базі ліцею працює філіал музично-хорової школи, який здійснює навчання з класу фортепіано.

Викладається курс за вибором "Ритміка та хореографія" для 1-4 класів - учитель Максимова Вікторія Валентинівна. Танцювальні і хореографічні композиції вчитель презентує на концертах та святах.

У позаурочний час кожна дитина розвивається як особистість і реалізує свої таланти і здібності в музичних та театральних конкурсах, творчих виставках та фестивалях, вікторинах, святах, концертних програмах, конкурсах, спортивних змаганнях.