Правила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до всіх класів закладу освіти здійснюється без проведення конкурсу і відповідно до території обслуговування.

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до закладу освіти батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до закладу освіти III ступеня – документ про відповідний рівень освіти.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу закладу.

Наказ МОН від 16.04.2018 №367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів овіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Інформація щодо роботи з вебсайтом "Портал електронних сервісів міста Харкова"

Інструкція (Формуй довідки про реєстрацію місця проживання та склад сім'ї онлайн)

Відповідно до п. 2.4 наказу ДО ХМР від 29.12.2023 № 204 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році" вважати 08.04.2024 датою початку приймання заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року.

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" https://school.isuo.org/ батьки майбутніх першокласників можуть подати заявку на вступ дитини до школи

Конкурсне приймання до 5-го та 10-го класу