• Історія закладу

Комунальний заклад "Харківський ліцей № 150 Харківської міської ради" відкрився в 1984 році, виховує та дає знання учням вже майже 40 років.

Заклад розташований у мікрорайоні № 336 Олексіївського житлового масиву. Новий мікрорайон потребував нових закладів освіти, дитячих садочків, і школа була збудована лише за півроку трестом „Жилбуд – 1” на замовлення Харківського міськвиконкому. 1 березня 1984 року було розпочато будівництво, а вже 1 вересня 1984 року заклад освіти прийняв своїх перших учнів. У перші роки функціонування тут навчалося більше двох з половиною тисяч учнів! Діти навчалися у дві зміни, шість днів на тиждень! У кожному класі було до 42 учнів, до восьми класів на паралелі, працювало у закладі понад 200 осіб.

За роки функціонування ліцей виховав та випустив більше майже 2000 випускників, серед них більше 100 були відзначені срібними та золотими медалями за високі досягнення у навчанні. 98% випускників продовжують навчання у закладах вищої освіти та обирають для своєї майбутньої кар’єрі дуже різноманітні напрямки: економічний, медичний, педагогічний, юридичний та деякі творчі професії (дизайнер, архітектор, актор, хореограф). Серед випускників є і такі, які після закінчення інституту повертаються до стін рідної школи. Зараз у закладі працює 10 вчителів - колишніх випускників. До цього часу викладають 15 вчителів, які працюють тут понад 30 років.

/Files/photogallery/2/P7300186.JPGКраща в світі 150-та:)))