Атлас з історії України

/Files/images/image0033.jpgЕлекторний атлас з ісорії України для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів. версія 4.1 - Електронний диск. - 2004.
До Вашої уваги пропонується CD-видання, що інформативно і технічно забезпечує вивчення відповідного курсу історії. Програма оснащена функціями масштабування і «мандруваннях» картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації. Атлас може бути корисним не тільки як навчальне видання, а й стати в пригоді усім, хто цікавиться історією.

Атлас з всесвітньої історії

/Files/images/image004.jpgЕлектроний атлас для курсу з всесвітня історія 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів. - Електронний диск. – 2004.
Видання подає інформацію про події та явища світової історії періоду 1914-1939рр. відповідно до навчальної програми і містить: *історичні карти; *тексти; *запитання; *ілюстрації, * словник.


Атлас з історії України

/Files/images/image0055.jpgЕлектронний атлас з курсу «Історія України» 10 клас загальноосвітніх навчальних закладів. - версія 6.1 Електронний диск. – 2006.
- Охоплюють період вітчизняної історії від 1914 р. по 1939 рр;
- Інформує про дати всіх основних подій епохи, що вивчається.


Атлас з біології.

/Files/images/image006.jpgВіртуальна лабораторія.Біологія людини 8-9 клас. загальноосвітніх навчальних закладів. версія 1.0 - Електронний диск. – 2006.Гоеграфія України

/Files/images/image0022.jpg"Інститут передових технологій" Географія України. Атлас для 8-9 класу. версія 4.1 – Електронний диск. – 2004.
Електронний навчальний курс з географії з картами «Україна та її регіони» виготовлений на замовлення Науково-методичного центру організації розробки та виробництва засобів навчання Міністерства освіти і науки України. Видання подає інформацію про Україну та ії регіони відповідно до навчальної програми і містить: *тематичні карти; *тексти; *запитання; *ілюстрації.

Кiлькiсть переглядiв: 106