2002-2003 н.р. Навчання практичного психолога за програмою СПК ХОНМІБО "Конфлікти в освіті. Шкільна Медіація".

2005-2006 н.р. Районний огляд-конкурс кабінетів практичних психологів - психологічний кабінет ХЗОШ №150 - І місце.
2005-2006 н.р. Обласний конкурс-огляд на кращий психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів системи загальної середньої освіти - психологічний кабінет ХЗОШ №150 нагороджений Дипломом лауреата.
2007-2008 н.р. ХІV Харківська обласна виставка-ярмарок педагогічних ідей та технологій - робота "Організація психодіагностичної роботи практичного психолога. Аналітичні довідки та робота з ними" - Диплом ІІІ ступеня.
2009-2010 н.р. Виставка - ярмарок педагогічних ідей та технологій Дзержинського району - робота "Організація роботи практичного психолога з розвитку дидактичної компетентності вчителів" - І місце.
2009-2010 н.р ХІV Харківська обласна виставка - ярмарок педагогічних ідей та технологій - робота "Організація роботи практичного психолога з розвитку дидактичної компетентності вчителів" - Диплом ІІІ ступеня.
2009-2010 н.р. Конкурс "Кращий кабінет практичного психолога закладу освіти Дзержинського району" - І місце.
2009-2010 н.р. Обласна виставка - конкурс "Освіта ХХI століття: профілактика небезпечних явищ" - І місце у складі МО практичних психологів закладів освіти Дзержинського району.

2010/2011 н.р. Навчання практичного психолога за програмою СПК КВНЗ ХАНО "Організаційно-педагогічні умови впровадження інклюзивної освіти"

2010/2011 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології (ІІ районний етап) - 1 призер.
2011/2012 н.р. Виставка - ярмарок педагогічних ідей та технологій Дзержинського району - робота "Психологічна підготовка учнів до ЗНО" - ІІ місце.

2011/2012 н.р. Навчання практичного психолога за програмою СПК КВНЗ ХАНО "Виявлення та попередження випадків насильства та жорстокого поводження з дітьми".

2011/2012 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології (ІІ районний етап) - 2 призери.
2011/2012 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології (ІІІ обласний етап) - 2 призери.
2012/2013 н.р. Виставка-ярмарок педагогічних ідей та технологій Дзержинського району - робота "До школи із задоволенням". Програма занять з першокласниками - І місце.
2012/2013 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології - 3 призери.
2013/2014 н.р. Виставка-ярмарок педагогічних ідей та технологій Дзержинського району -
робота "Школа людяності, доброти та успіху" в складі авторів - І місце;
робота "Школа класного керівника. Класні години з практичним психологом та соціальним педагогом" - у складі авторів - І місце.
2013/2014 н.р. ХХІ Обласна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій -
робота "Школа людяності, доброти та успіху" в складі авторів - Диплом ІІ ступеня;
робота "Школа класного керівника. Класні години з практичним психологом та соціальним педагогом" у складі авторів - Диплом ІІІ ступеня.
2013/2014 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології (ІІ районний етап) - 2 призери.
2013/2014 н.р. Всеукраїнська учнівська олімпіада з педагогіки та психології (ІІІ обласний етап) - 1 призер.
2014/2015 н.р. Виставка-ярмарок педагогічних ідей та технологій Дзержинського району -
робота "Я-частинка нашої країни" в складі авторів - І місце;
робота "Моніторингові дослідження психолого-педагогічного супроводу учнів 8-11 класів в умовах профільної освіти" в співавторстві з Дяченко Л.Є. - І місце.
2014/2015 н.р. ХХІІ Обласна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій -
робота "Я - частинка нашої країни" в складі авторів - Диплом ІІІ ступеня;
робота "Моніторингові дослідження психолого-педагогічного супроводу учнів 8-11 класів в умовах профільної освіти" в співавторстві з Дяченко Л.Є. - Диплом І ступеня.

8-10.06.2016 участь практичного психолога у тренінгу "Посилення стійкості до стресу" Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України при підтримці Дитячого фонду ООН та Києво-Могилянської академії, організованого КВНЗ ХАНО.

03.02.2018 Сертифiкат про проходження онлайн-курсу "Вчимося жити разом" Андрієнко О.В. у рамках проекту МОН Украiни за пiдтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНIСЕФ) та Дитячого фонду "Здоров'я через освiту"