Про заклад освіти

Комунальний заклад "Харківський ліцей № 150 Харківської міської ради" заснований у 1984 році.

Колектив однодумців вчителів, учнів, батьків, долучаючись до розбудови закладу освіти, вбачає за свою місію діяти в інтересах всіх і кожної дитини, що приходить до школи.

При цьому прагне створити ефективний заклад освіти з максимально сприятливими умовами для розвитку особистості кожної дитини, її життєтворчих компетенцій у відповідності з природними здібностями та фізичними можливостями.

Для успішного навчання і виховання дітей, їх праці та відпочинку у ліцеї створено необхідні умови: просторі, облаштовані кабінети, комп′ютерні класи, світлі зали-актова, танцювальна, дві спортивні; спортивний майданчик, велика бібліотека, медичний кабінет, ігрова та спальна кімнати для молодших школярів, затишна їдальня.

У закладі освіти проходять навчальну практику студенти-майбутні вчителі фізичної культури, образотворчого мистецтва, української мови та літератури, початкових класів.

Для надання кваліфікованої допомоги учням та батькам діє соціально-психологічна служба у складі практичного психолога, соціального педагога, логопеда-дефектолога.

Мова навчання - українська.

В початкових класах використовуються елементи інноваційних технологій.

У 10-11-х класах організовується навчання з вивченням профільних предметів: українська мова, математика, історія України. Введено факультатив "Українознавство".

З 2019 року заклад включено до участі у проєкті "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність" за напрямами роботи: "Українська мова та література", "Історія України", "Мистецтво".

В розкладі уроків є оздоровчі заняття з хореографії. Працюють спортивні секції з футболу, волейболу, карате.

Організована робота гуртків: зразкового хореографічного колективу «Вікторія», хорового співу «Співаночки», бісероплетіння, студії фортепіанної музики, естрадного вокалу «Співоча душа», студія образотворчого мистецтва.

Директори КЗ "ХЛ №150":

01.07.1984 - 01.07.2019 - Аркуша Людмила Іванівна

з 03.07.2019 - Бєлих Ольга Михайлівна

Репортажі та відео про наш заклад:

Про участь у Всеукраїнському експерименті "Художньо-естетична освіта і виховання учнів ЗНЗ у процесі впровадження інтегрованих учнів"

Свято-подорож "Посвята першокласників у мешканці Шкільного царства"

Відвідування зоопарку переможцями конкурсу "Наш клас - найкращий"

Фрагмент святкового концерту до 8 Березня

Участь у концерті на честь 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників

Партнерство з ЮНІСЕФ: про участь в уроках гігієни та чистоти

Про участь у проекті "Кришкин Дім" НТУ "ХПІ"

Про семінар заступників директорів ЗЗСО Харкова з питань організації роботи з безпеки життєдіяльності: