ІНФОРМАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ "PRO-баланс"

ЕСТЕТИЧНИЙ ПРОЄКТ "УЯВА"

ПРОЄКТ БЕЗПЕЧНОЇ ТА ДРУЖНЬОЇ ДО ДІТЕЙ ШКОЛИ БЕZПЕКА.ОК

ПРОЄКТ "ОБ'ЄДНАЙМО УКРАЇНУ"

МОЛОДІЖНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ #ЯRозвиток

ЕСТЕТИЧНИЙ ПРОЕКТ "ВІД ПОСІМШКИ"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ "ХАРКІВ - МІСТО РЕКОРДІВ

Ідея запровадження проекту виникла після участі учнів 5-В класу (керівник - Роденко І.В.) у міському конкурсі учнівських проектів "Харків очима небайдужих дітей" (2017 рік). Конкурсною роботою став альбом "Харків - місто рекордів", виготовлений у техниці "скарпбукінг". За результатами районного й міського етапів проект посів ІІ місце.

Після конкурсу, ідея опанування доступної та цікавої декоративно-ужиткової техніки "скрапбукінг" розпочала своє "життя" у школі. У даній техниці почали виготовляти творчі роботи для різноманітних конкурсів, провели низку мастер-класів та workshop для дітей та дорослих, організували участь у благодійній акції до Всеукраїнського дня бібліотек для бібліотек Луганської області, створили арт-майданчик для заступників директорів шкіл району тощо.

"Скрапбукінг" крокує школою та Шевченківським районом. Ще стільки ідей для творчих робіт! Приєднуйтесь!

ПРОЕКТ "ДАРУЙМО РАДІСТЬ!"

Ідея запровадження проекту виникла після проведення у 2015 році "Розмальока-шоу "Я люблю Україну". Розмальовані ілюстрації з одноіменної книги Олесі Вакуленко (видавництво "Урбіно", Львів) були оформлені та передані до дитячих установ міста. Так народився щорічний благодійний естетичний проект з національним колоритом "Даруймо радість!". 2016 рік стане роком, коли ми будемо опановувати мистецтво витинанки. А школах Шевченківського району пропонуємо зробити серію малюків за мотивами петріківського розпису.

ПРОЕКТ ШКІЛЬНА ГАЗЕТА "ПЄРЄМЄШКА"

З 2015 року відновлено роботу шкільного Прес-центру та створено інформаційний творчий проект з випуску шкільної газети "ПєрємєШка". Читаємо, розповсюджуємо!

АКЦІЯ "СТРІЧКА МИРУ"

Вперше у акції взяли участь у 2015 році. У 2016 році проведений шкільний фестиваль-огляд "Стрічка миру".

СВЯТО ТВОРЧОСТІ "РОЗМАЛЬОВКА-ШОУ "Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ"

У 2015 році проведено перше свято творчості "Розмальовка-шоу "Я люблю Україну" за ілюстраціями розмальовки для душі харківської художниці Олесі Вакуленко.

"УЧИТЕЛІ, ВИ В НАШОМУ СЕРЦІ!"

Напередодні Дня Працівників освіти проводяться акції з привітання вчителів, наприклад, "Учителі, Ви в нашому серці!". Святкові несподівані привітання, сюрпризи, чудовий концерт, підготовлений творчими колективами та обдарованими учнями школи - все це для наших ВЧИТЕЛІВ.

"МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!", №1

"МОЛОДЬ ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!", №2

/Files/images/zdorovii_obraz_zhizni-01.jpg

Проект "Молодь за здоровий спосіб життя", присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, проводиться у школі щороку.

У рамках проекту проводяться:

- музично-інформаційні перерви;
- виставка дитячих малюнків та плакатів; - відвідання семінарів-тренінгів у "Клініці дружній до молоді" при МДП №14; - лекції співробітників "Фонду захисту дітей та підлітків України від наркотиків"; - квести.

/Files/images/Елка.jpeg"НОВОРІЧНА ФАНТАЗІЯ"

Новий рік - улюблене свято всіх дітей та дорослих. Новорічний маскарад, веселі музичні перерви, новорічні інтермедії для малюків, виставки дитячої творчості... Ось так ми святкуємо у школі найчарівніше свято року.

"ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ"

"ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ", 2015

"МИ РАЗОМ!"

"УКРАЇНСЬКОМУ ВОЇНУ З ЛЮБОВ'Ю"

"УКРАЇНСЬКОМУ СОЛДАТУ ДО СВЯТА"

АКЦІЯ "ЛІДЕР ХХІ" "РУКА ДОПОМОГИ"

"МЕНШІ ДРУЗІ ПОРУЧ"

/Files/images/допоможи ближньому.jpg

В рамках благодійного проекту у школі щороку проводяться акції "Допоможи ближньому", "Ми разом!", акції на підтримку воїнів АТО, ветеранів. Також проводяться акції "Менші друзі поруч", "Ми проти жорстокого поводження з тваринами", "Я найкраща домашня кішка/собака в світі" з надання допомоги громадським організаціям, які опікуються безпритульними тваринами у нашому місті .

"ДЕНЬ ЗЕМЛІ"

"ЕКО-КАМПАНІЯ "КРИШКІН ДІМ"

"УРОКИ ЧИСТОТИ"

/Files/images/earth-day-and-kids.jpg

Екологічні акціі набули популярності серед учнів школи. У рамках акції до Дня Землі проводяться виставки дитячої творчості, уроки екологічної ввічливості, під час яких діти докладінше дізнаються про глобальні проблеми людства, намагаються знайти рішення цих проблем та який внесок вони можуть зробити у цю роботу. Також ми беремо участь у проектах фонду ЮНІСЕФ, різноманітних міських проектах.

АКЦІЯ "КоSаМанія "

А Ви знаєте, що коси - це тренд, який ніколи не вийде з моди? Під час проведення акції "КоsаМанія" всі бажаючі дівчата нашої школи мають змогу отримати неймовірно гарні коси. Майстрами перукарської справи є учениці з 7-го по 10-й клас. Впевнені, що ця акція стане гарною традицією школи:)

АКЦІЯ "МИ - ПРОТИ ЖОРСТОКОГО ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ!"/Files/images/Коты собаки.jpg

Акція присвячена Всесвітньому дню захисту тварин, якій відзначається 4 жовтня.