Новини та події "ДОМ"
Червень ознаменувався виходом фінального у цьому навчальному році випуску "ПєрємєШкі". Читайте із задоволенням! Бажаємо всім гарного відпочинку та очікуємо на зустріч у серпні!

"ПеремеШка" № 17
31 травня на базі мовного загону ДЗВ "Райдуга" прошло заняття творчої майстерні із скрапбукінгу. На заняття були запрошен лідери учнівського самоврядування ЗНЗ Шевченківського району. Під керівництвом учителя англійської мови Ірини Роденко та учениць 5-В класу хлопці та дівчата виготовили шоколадниця для подарунку.

Фотозвіт
Другий рік поспіль в Шевченківському районі за ініціативи Асоціації дитячих організацій учнівського самоврядування "Лідер ХХІ" проводиться відкритий фестиваль дитячої творчості "Україна. Харків. Ми".У березні - квітні 2017 року фестивалі взяли участь понад 550 обдарованих учнів навчальних закладів району.30 травня гала-концерт відбувся у ККЗ "Україна". У концертній програмі взяли участь 250 фіналістів фестивалю: обдаровані учні та творчі колективи навчальних закладів, вихованці ЦДЮТ №1 та шкіл естетичного профілю Шевченківського району.Нашу школу представили хоровий колектив "Співаночки", зразковий хореографічний колектив "Вікторія", учениця 9-А класу Бєлєнкова Соф'я.

Фотозвіт

26 травня для всіх учнів України пролунав останній дзвоник 2016/2017 навчального року.На святі школа привітала переможців конкурсів та турнірів; учителів, які підготували найбільшу кількість переможців; випускників 11-А класу, які в останній раз були присутніми на шкільному святі.
На заході були присутні депутат Харківської міської ради Ігор Арих та почесний громадянин Харкова Сергій Бершов.Бажаємо всім гарного відпочинку на канікулах, а нашим випускникам успішної здачі ЗНО та вступу до вишів.

Фотозвіт
24 травня на базі мізею-діорами воїнів-інтернаціоналістів відбулося нагородження переможців щорічного конкурсу "В ім'я життя, миру та любові". Від нашої школи у конкурсі взяли участь майже 20 учнів 4-11 класів. Семеро стали переможцями та отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів.
Вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших творчих успіхів!

Фотозвіт
24 травня на базі ХНУ ім. В.Н. Каразіна відбулося нагородження учасників "Школи юного журналіста" та "Інтернет-радіо". Учасники школи отримали сертифікати. Серед переможців була редактор газети "ПєрємєШка" Анастасія Тимошенко
19 травня пройшли свята обдарованих учнів у нашій школі та у Шевченківському районі.Серед переможців олімпіад, турнірів та МАН, на шкільному святі також були нагороджені переможці традиційних шкільних номінації, творчі учні, лідери учнівського самоврядування.

Фотозвіт Свято "Шануймо краших!"

Фотозвіт "Золотий фонд Шевченківського району"
18 травня у цьому році - День вишиванки!Всі приходимо до школи у вишиванках та з елементами українського костюму. Фотографуємося та розміщуємо у соціальних мережах фото з хештегом #Деньвишиванки150

Фотозвіт
18 травня в рамках міського фестивалю "Веселкою сплелися кольори" були нагороджені переможці міських конкурсів, серед яких і представники нашої школи:

І місце у фестивалі шкільних ЗМІ посіла шкільна газета "ПєрємєШка". Керівник - Вовк О.О., заступник директора з НВР.

ІІ місце у конкурсі учнівських проектів для учнів 3-6-х класів "Харків очима небайдужих дітей" посів проект учениць 5-В класу Логачової О., Мельник Д., Ліщинської В., Онацької Д. "Харків - місто рекордів". Керівник - Роденко І.В., учитель англійської мови.

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів у майбутньому!

Фотозвіт
16 травня на базі Харківської державної академії культури відкрився фестиваль екранних робіт талановитої молоді "Золотий кадр". На захід були запрошені представники шкіл міста. Нашу школу представили журналіст газети "ПєрємєШка" Анастасія Нечитайло та куратор ДЮГО "ДОМ" Олена Вовк.

Фотозвіт
11 травня на базі Науково-методичного педагогічного центру Харківської міської ради відбувся захист проектів в рамках ІІ очного туру міського етапу конкурсу учнівських проектів учнів 3-6 класів "Харків очима небайдужи дітей".Наша школа представила на конкурс проект "Харків - місто рекордів" - скарпбукінговий альбом про рекорди та досягнення нашого міста. Автори проекту - учениці 5-В класу Логачова О., Ліщинська В., Мельник Д., Онацька Д., керівник - Роденко І.В., учитель англійської мови, класний керівник 5-В класу.Бажаємо нашим дівчаткам перемоги!

Фотозвіт
10 травня представники редакції шкільної газети "ПєрємєШка" були запрошені для участі у роботі журі міського фестивалю шкільних ЗМІ. Почесну та відповідальну місію виконали головний редактор Поліна Гончарова та лідер "ДОМ" Поліна Лузан.