• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини ліцею
  • Про проведення освітньої акції «Книжковий марафон: через рядки до серця»

Про проведення освітньої акції «Книжковий марафон: через рядки до серця»

2025-03-11

/Files/images/vyna/photo_2025-03-03_22-01-51.jpg

Департамент освіти Харківської міської ради у березні запрошує учнів 1–11 класів та педагогів долучитися до освітньої акції «Книжковий марафон: через рядки до серця», яка триватиме впродовж березня 2025 року.

Серед номінацій передбачені творчі завдання, присвячені українським письменникам-ювілярам 2025 року.

1) «Книга чи фільм» – порівняння книги українського письменника та її екранізації: що краще та чому? Формат – відео тривалістю до 3 хвилин.

2) «Книга в кадрі» – створення короткого буктрейлера до твору українського письменника-ювіляра 2025 року у стилі анонсу фільму. Формат – відео тривалістю до 2 хвилин.

3) «Книга в трьох реченнях» – учасник малює обкладинку та переказує будь-яку книгу українського письменника-ювіляра 2025 року лише трьома реченнями, щоб зацікавити інших її прочитати. Формат – фото учасника з малюнком, окремо малюнок та три речення, записані на відео або написані власноруч. Тривалість відео – 1 хвилина.

4) «Книга, що об'єднала сім’ю» – спільна родинна розповідь про книгу українського автора, яку читали разом усією родиною. Формат – відео тривалістю до 3 хвилин.

5) «Три книги, які змінюють життя» – відеоогляд з особистим рейтингом книг українських авторів і поясненням, чому їх варто прочитати. Формат – відео тривалістю до 3 хвилин.

6) «Гра за книгою» – розробка настільної гри або квесту на основі сюжету книги українського автора. Формат – фото або відеопідтвердження процесу створення гри та її використання.

7) «Книга для захисника» – учасник обирає книгу українського автора, яка здатна підтримати, надихнути або зігріти душу захисникам України. У відео необхідно пояснити, чому саме ця книга стане особливим подарунком для воїна. Передаючи її до шпиталю (або даруючи захиснику або захисниці в місті), учасник додає рукописного листа зі словами підтримки. Лист має бути охайним, щирим і написаним без помилок.

8) «Книжкова аптечка» – колективна робота від закладу освіти – учасники готують добірку книг українських письменників, що допомагає впоратися зі стресом, пережити складні моменти, додає мотивації, та передають цю добірку у шпиталь.

Хай цей книжковий марафон стане для вас захопливою мандрівкою сторінками української літератури, що дарує емоції, знання та нові враження. Долучайтеся, творіть, діліться своїми відкриттями та надихайте інших!

Кiлькiсть переглядiв: 0