• Ви знаходитесь тут:

• Початкова школа

/Files/images/Логотип 150.jpg Початкова школа надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу.
Школярі навчаються в атмосфері взаємоповаги, любові, добра.
Живемо однією великою родиною.

Учні початкових класів навчаються в обладнаних сучасних кабінетах, для групи продовженого дня обладнані окремі класи, є ігрова кімната, для першокласників - спальня.

/Files/photogallery/2/P8230051.JPG

/Files/photogallery/9530/DSCN8410.JPG

/Files/photogallery/9530/DSCN8411.JPG

У школі організовано роботу гуртків та секцій:

музична студія

танцювальний колектив "Дружба"

зразковий хореографічний колектив "Вікторія"

хоровой коллектив "Співаночки"

студія естрадного вокалу "Співоча душа"

студія малювання "Мистецтво"

студія дитячої творчості "Кузня краси"

гурток бісероплетіння

футбол

карате

На базі школи працює філіал музично-хорової школи, який здійснює навчання з класу фортепіано.
У школі викладається спецкурс "Ритміка та хореографія" для 1-4 класів - учитель Максимова Вікторія Валентинівна.
Танцювальні і хореографічні композиції вчитель презентує на концертах та святах.

/Files/images/DSC_0804a.jpg /Files/images/DSC_0842x.jpg

У 2016/2017 навчальному році продовжується викладання інтегрованного курсу "Мистецтво" у 1-4-х класах (вчителі Ланіна І.В., Максименко Т.В.)

У позаурочний час кожна дитина розвивається як особистість і реалізує свої таланти і здібності в музичних та театральних конкурсах, творчих виставках та фестивалях, вікторинах, святах, концертних програмах, конкурсах, спортивних змаганнях.