• Ви знаходитесь тут:

• Початкова школа

/Files/images/Логотип 150.jpg

Початкова школа надає можливість кожній дитині розвинути власний інтелект, активізувати процеси пізнання навколишнього світу.Школярі навчаються в атмосфері взаємоповаги, любові, добра.Живемо однією великою родиною

Учні початкових класів навчаються в обладнаних сучасних кабінетах, для групи продовженого дня обладнані окремі класи, є ігрова кімната, для першокласників - спальня.

/Files/photogallery/2/P8230051.JPG

/Files/photogallery/9530/DSCN8410.JPG

/Files/photogallery/9530/DSCN8411.JPG

/Files/photogallery/10676/1 звонок 189.jpg

У школі організовано роботу гуртків та секцій:

музична студія

зразковий хореографічний колектив "Вікторія"

хоровой коллектив "Співаночки"

студія естрадного вокалу "Співоча душа"

студія малювання "Мистецтво"

гурток бісероплетіння

футбол

карате

На базі школи працює філіал музично-хорової школи, який здійснює навчання з класу фортепіано.
У школі викладається спецкурс "Ритміка та хореографія" для 1-4 класів - учитель Максимова Вікторія Валентинівна.
Танцювальні і хореографічні композиції вчитель презентує на концертах та святах.

У 2019/2020 навчальному році продовжується викладання інтегрованного курсу "Мистецтво" у 1-4-х класах (вчителі Ланіна І.В., Максименко Т.В.)

У позаурочний час кожна дитина розвивається як особистість і реалізує свої таланти і здібності в музичних та театральних конкурсах, творчих виставках та фестивалях, вікторинах, святах, концертних програмах, конкурсах, спортивних змаганнях.