Про школу

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 150 Харківської міської ради Харківської області заснована у 1984 році.

Колектив однодумців вчителів, учнів, батьків, долучаючись до розбудови Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150, вбачає за свою місію діяти в інтересах всіх і кожної дитини, що приходить до школи.

При цьому прагне створити ефективну загальноосвітню школу з максимально сприятливими умовами для розвитку особистості кожної дитини, її життєтворчих компетенцій у відповідності з природними здібностями та фізичними можливостями.

Для успішного навчання і виховання дітей, їх праці та відпочинку у школі створено необхідні умови: просторі, облаштовані кабінети, комп′ютерний клас, світлі зали-актова, танцювальна, дві спортивні; спортивний майданчик, велика бібліотека, медичний кабінет, ігрова та спальна кімнати для молодших школярів, затишна їдальня.

У школі проходять навчальну практику студенти-майбутні вчителі фізичної культури, образотворчого мистецтва, української мови та літератури, початкових класів.

Для надання кваліфікованої допомоги учням та батькам діє соціально-психологічна служба у складі практичного психолога, соціального педагога, логопеда.

Мова навчання: російська з широким спектром використання державної української мови.

В початкових класах використовуються різноманітні інноваційні технології та започатковано додаткове навчання з економіки, інформатики, логіки, риторики.

Кваліфіковані вчителі початкових класів проводять підготовчі заняття до школи з дітьми п′ятирічного віку.

У 10-11-х класах впроваджується профільне навчання за природничим напрямом. Введено додаткові курси за вибором та факультативи: «Основи валеології», «Основи математичної логіки», Екологія», «Фізика та екологія в сучасному глобальному світі», «Стилістика сучасної української мови», «Геометричне креслення».

Школа включена до Всеукраїнського експерименту "Художньо-естетична освіта і виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у процесі впровадження інтегрованих курсів", інтегрований курс "Мистецтво". У 2013/2014 навчальному році робота за експериментом завершена.

Школа входить до районної та обласної мережі Шкіл сприяння здоров′ю.

В розкладі уроків є оздоровчі заняття з ритміки та хореографії. Працюють спортивні секції з футболу, волейболу, бадмінтону, карате, шахів.

Організована робота гуртків: хореографічних колективів «Вікторія» та «Дружба», хорового співу «Співаночки», виразного читання, бісероплетіння, малювання, студії фортепіанної музики, естрадного вокалу «Співоча душа», творча дитяча студія "Кузня краси".

Репортажі та відео про нашу школу:

Про участь у Всеукраїнському експерименті "Художньо-естетична освіта і виховання учнів ЗНЗ у процесі впровадження інтегрованих учнів"

Свято-подорож "Посвята першокласників у мешканці Шкільного царства"

Відвідування зоопарку переможцями конкурсу "Наш клас - найкращий"

Фрагмент святкового концерту до 8 Березня

Участь у концерті на честь 70-річчя визволення Харкова від фашистських загарбників

Партнерство з ЮНІСЕФ: про участь в уроках гігієни та чистоти

Про участь у проекті "Кришкин Дім" НТУ "ХПІ"

Про семінар заступників директорів шкіл Харкова з питань організації роботи з безпеки життєдіяльності:

Новини АТН

Новини Об'єктив