Міжнародний день польоту людини у космос

2011-04-12

12 квітня 1961 року радянський льотчик Юрій Гагарін здійснив історичний подвиг - перший серед землян піднявся у космічний простір. З того дня минуло 50 років, але і сьогодні хлопці та дівчата зачарованно задивляються у зоряне небо і бажають розгадати таємниці Всесвіту.

До цієї визначної дати у нашій школі було проведено багато цікавих та пізнавальних заходів, яскраво та інформативно оформлена наочність. Саме 12 квітня для учнів 1-11 класів проведені Єдині уроки, присвячені 50-річчю польоту людини у космос; учні 7-8 класів взяли участь у вікторині "Дорога у космос", яку підготували одинадцятикласники; учні 10 класу підготували тематичні повідомлення про перший польот людини у космос та провели пізнавальні хвилинки для 5-9 класів; а найцікавішим стала участь 20 учнів 7-А, 10, 11 класів у V Відкритій республіканській освітній інтернет-вікторині, яка проводиться у Республиці Саха (Якутія), Росія з 2007 року. Вікторина проводилася у режимі on-line і стала цікавим досвідом для учнів.

Висловлюємо подяку за підготовку тематичних заходів до Міжнародного дня польоту людини у космос учителеві фізики та астрономії Шутовій С.І., учителеві інформатики Молотковій І.І.