Загальношкільний День цивільного захисту

2011-04-19

/Files/images/P4190199.JPG Надання першої долікарської допомоги постраждалому.

Сьогодні в школі пройшов традиційний День цивільного захисту (цивільної оборони). Перший тематичний урок був присвячений 25-тій річниці аварії на ЧАЕС та іншим тематикам, які стосуються цивільного захисту населення України від надзвичайних ситуацій. Десятикласники підготували тематичні повідомлення для учнів 1-4 класів про засоби індивідуального захисту, першу долікарську допомогу тощо. На 2-3 уроках була проведена вікторина з ЦЗ, переможцями якої стали учні 5-А, 5-Б, 6-А, 7-А, 7-Б, 8-Б та 9-А класів. Протягом 2-4 уроків учні школи могли відвідати виставку засобів індивідуального захисту. Супроводжували виставку учні 10 класу, які докладно розповідали про всі наявні ЗІЗ. Наприкінці пятого уроку була проведена тренувальна евакуація учнів початкових класів, після якої на шкільному стадионі діти змогли подивитися естафету з елементами ЦО та показові тренування невоєнізованих формувань школи: ланки пожежогасіння, санітарного посту.