Святкова хода до Дня захисту дітей та заходу "Харків - рік до Євро"

2011-06-04

/Files/images/IMG_2349.jpg

Сьогодні відбулася святкова хода в рамках святкування Дня захисту дітей та урочистий захід "Харків - рік до Євро". По центральній вулиці нашого міста пройшли яскраві театралізовані колони. Очолили ходу бронзові призери всеукраїнського проекту «Майданс». За ними йшли голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін та Харківський міський голова Геннадій Кернес. Основними учасниками ходи були діти, серед яких юні спортсмени та представники найкращих творчих колективів міста та області.

Першою йшла яскрава, костюмована колона Дзержинського району. Честь представляти нашу школу мали юні вихованці танювального колективу "Вікторія". Дівчатка представляли казкові чарівні квіти та веселих домовичків.

Вислювлюємо подяку дітям та батькам танцювального колективу "Вікторія" за участь у святкових заходах до Дня захисту дітей!