Акція "Молодь за здоровий спосіб життя"

2015-11-28

/Files/photogallery/9646/DSCN8510.JPG

28 листопада пройшов перший захід у рамках щорічної загальношкільної акції "Молодь за здоровий спосіб життя" до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Цим заходом традиційно став квест серед команд 8-х класів "Ми обираємо здоровий спосіб життя".

Команди 8-А, 8-Б та 8-В класів пройшли станції квесту, долучилися до пропаганди здорового способу життя серед мешканців міста, запросили харків'ян до участі у зарядці, обміняли цукерки на сигарети тощо. Наприкінці квесту учні роздавали перехожим червоні стрічки - міжнародинй знак підтримки боротьби зі СНІДом та повітряні кульки, на яких були написані побажання здоров'я.

Квест проводиться пятий рік поспіль.

У проведенні квесту взяли участь класні керівіники 8-х класів та вчителі-консультанти: Андрієнко О.В., Молоткова І.І., Нікітченко Н.В, а також активісти учнівського самоврядування - учениці 11-А класу Василенко І. і Чепела В. та учні Альдархобі А. і Шершнюк Д.

За результатами квесту місця розподілилися наступним чином:

І місце - команда ЗОЖ 8-Б класу

ІІ місце- команда "Віруси" 8-В класу

ІІІ місце - команда "Удар" 8-А класу

Вітаємо переможців і учасників квесту! Молодці!