Марафон з написання листів

2016-12-08

/Files/photogallery/10085/Волонтери_Дорослі дітям (6).jpg 9-А та 10-Б класи

У грудні в усьому світі стартовав Марафон з написання листів. У цьому році Марафон приурочений до Дня прав людини 10 грудня та має на меті підтримати людей чиї права порушуються. Обрано вісім героїв Марафону із різних країн світу, яким люди можут написати листи або підписати петиції щодо їх підримки. Діти малюють малюнки і також пишуть листи.

У нашій школі до Марафону приєдналися учні 8-А, 9-А та 10-Б класів. Це стало можливо завдяки громадській ініціативі батькам учнів школи і благодійній організації "Волонтери: Дорослі - Дітям". Волонтери прийшли до класів та розповіли про Марафон, як важливо підтримати людину у скрутній ситуації і найголовніе, що це справді може допомогти.

Діти писали листі підтримки дівчинкі Енні із Малаві. Вона народилася із альбінізмом і через це має великі проблеми у себе на батьківщині, вона і така як вони стають об'єктами полювання. Діти написали листі підтримки та підписали петицію.

На неї полюють через колір шкіри - стаття про Енні Альфред з Малаві