До дня народження Тараса Шевченка

2017-03-09

/Files/photogallery/10237/20170309_102111.jpg

9 березня Україна та світ відзначають день народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка! Сьогодні у школі лунала українська музика, були проведені шевченківські уроки та флешмоб із читання поезій Тараса "І мертвим, і живим і ненародженим землякам моїм...". Також третиій рік поспіль у цей день ми одягаємо українські костюми або вишиванки. Всі бажаючі могли прийти до бібліотеки та прочитати Шевченкові вірші, а редактори газети все це знімали на відео. Ми здогадувалися, що багато хто з учнів та вчителів шанують видатного українського митця, але не знали, що бажаючих читати вірши виявиться так багато! Остаточний підрахунок знавців Тарасових творів проведемо під час монтажу відеороліка до флешмобу та розповімо усім у найближчому номері. Велика дяка за роботу Поліні Гончаровій, Насті Тимошенко і Насті Нечитайло та, звісно, нашому технічному рятувальнику Андрієві Щипанову:) А поки що трохи фото.

Фотозвіт до дня народження Тараса Шевченка

Фотозвіт флешмобу "І мертвим, і живим і ненародженим землякам моїм..."