Проект "Дитяча посмішка" до Міжнародного жіночого дня

2017-03-07

/Files/photogallery/10238/20170301_101810.jpg

Впродовж лютого-березня учні 5-8 класів та 10-А брали участь у реалізації проекту "Дитяча посмішка". Класні колективи робили стрічки із фотографій учнів класу, молодших братиків та сестричок. Головна умова, щоб дитина на фото посміхалася. Автор проекту, учениця 8-Б класу, Гаяне Геворгян вважає, що дитяча посмішка подарує тепло, радість, гарний настрій усім, хто будет дивитися на фото.

Отже 6 березня результат проекту був представлений загалу. У підсумку класи виготовили 18 стрічок! Цілий день діти та дорослі купчилися біля своєрідної фотостіни, роздивлялися знімки, шукали знайомі обличчя. І, головне, що кожен, хто підходив до фото одразу починав посміхатися. Покращання настрою спостерігалося практично у всіх!

Також цей проект став подарунком усім дівчатам та жінкам школи до Міжнародного жіночого дня. Вважаємо подарунок дуже вдалим! Діти з фото і сонечко на небосхилі посміхнулися нам на початку весни:)