День захисника України

2017-10-13

/Files/photogallery/10455/20171013_091328_500x375.jpg

Впродовж тижня у школі пройшли заходи, присвячені Дню захисника України. Учні 1-11 класів відвідали тематичні уроки та зустрічі із військовослужбовцями.

13 жовтня на тематичний урок до 3-А класу завітав Олексій Семененко, старший лейтенант Збройних Сил України, співробітник військомату. Учні разом із своїм учителем Новіковою Л.С. та гостем власноруч виготовили книгу "Із Батьківщиною у серці" та передали книгу військовим до свята.

Учні 9-А класу (кл.кер. Ободовська З.І.) підготували тематичний захід "Можна все на святі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину", на якому обговорили, якими ж якостями повинен володіти справжній захисник Батьківщини та чи можна вважати захисниками не військових, але таких людей, які турбуються про свою країну, допомагають людям.

А у 6-В класу учні під керівництвом Роденко І.В. виготовляли мотанки-подорожниці, які є оберігами у подорожах. Всі виготовлені оберіги діти передали для військових в рамках шкільної акції "Від серця до серця".

Фотозвіт зустріч із військовими ХУПС імені І.Кожедуба