Свято до Дня захисту дітей

2012-06-01

/Files/images/поющая душа трио.jpg В самом центре Алексеевки собирает друзей Замечательный праздник – День защиты детей!

1 червня на спортивному майданчику школи відбулося свято, присвячене Дню захисту дітей. Традиційно це свято проводиться спільно з ДЮК за місцем проживання "Сучасник" (педагог-організатор Г.І. Назаренко). У гості на свято завітали наші давні друзі - ветерани Великої Вітчизняної війни.

У концертній програмі виступили вихованці творчих колективів школи: студії естрадного вокалу "Співоча душа" (керівник Т.В. Максименко), танцювальних колективів "Вікторія" (керівник В.В. Максимова) та "Дружба" (В.М. Брук). Бурхливі оплекски викликали танцювальні номери малюків із дитячих садків "Казка" та "Півник".

Після закінчення концертної програми вихованці ДОТ "Райдуга" взяли участь у спортивних естафетах та конкурсі малюнків на асфальті.

Мы встречаем праздник лета, Праздник солнца, праздник света.
Приходите в гости к нам,
Рады мы своим гостям!
/Files/images/джамбо.jpg