Засідання батьківської ради Шевченківського району

2019-12-11

11 грудня на базі ХСШ№ 109 відбулося планове засідання районної батьківської ради. На засідання були запрошені начальник відділу організаційно-правової роботи Харківського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Радіч Оксана Сергіївна та директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Шевченківського району Новак Валентина Іванівна, які виступили з темою «Сімейний патронат для дитини»; лікар-стоматолог Крівчикова Світлана, яка розповіла присутнім про особливості вживання солодощів.

Із переліком святкових новорічних заходів та особливостями їх проведення батьків ознайомила начальник Управління освіти Башкірова Ю.Г.

Голова батьківської районної ради Сітенко Ю.В. підкреслила важливість збереження дитячого режиму під час новорічних свят.

Нашу школу на засіданні представила Малигон В.Ю., мама учениці 2-А класу.