День Гідності і Свободи

2020-11-20

/Files/photogallery/11222/изображение_viber_2020-11-19_13-59-48.jpg

Цього року наша школа до Дня Гідності і Свободи долучилася до проведення наймасштабнішого у Європі Усесвітнього Дня Гідності в Україні від руху EdCamp Ukraine.

Заходи, заплановані у рамках Усесвітьного Дня Гідності в Україні проводитимуться з 20 листопада по 10 грудня 2020 року.

На учнів 1-11 класів очікують творчі виставки, тематичні уроки, арт-акції, участь у "Марафоні написання листів", онлайн-квести та ще багато цікавого.

Координаторами та кураторами проведення заходу в школі є Вовк О.О., заступник директора з НВР, та Дроб О.Є., педагог-організатор.

З 20 листопада у вестибюлі школи розпочалася творча виставка робіт учнів 3-4 класів "Я гідний! Я гідна!".

Що саме робить їх гідними хлопчики та дівчатка написали і намалювали на відбитках своїх долоньок!

Об’єднаймо ж наші руки та поважаймо цінність кожного та кожної!