Тривають уроки до Усесвітнього Дня Гідності

2020-12-04

/Files/photogallery/11238/изображение_viber_2020-12-04_13-05-07.jpg

4 грудня завершився перший тиждень проведення тематичних уроків в межах Усесвітнього Дня Гідності (EdCamp Ukraine, USAID)

Дякуємо колективам 3-А, 3-В, 4-А, 4-Б, 4-В, 4-Г класів, які взяли активну участь у заходах, були відкриті до діалогу, радо творчо працювали, ділилися своїми розповідями про гідність у їхньому житті.

Наступного тижня на учнів 3-10 класів очікує участь у щорічному «Марафоні написання листів» від міжнародної правозахисної організації Amnesty International, який також проводиться в межах Увсесвітнього Дня Гідності та до Дня прав людини.

10 грудня до Дня прав людини учні 4-5 класів візьмуть участь у творчому майстер-класі «Моя декларація прав людини». Діти познайомляться зі змістом Декларації прав людини, обговорять значущість цього документу для світової спільноти та створять свою маленьку декларацію прав людини.

#gdignity #gdignityUkraine