Завершився спорт челендж в межах реалізації Всеукраїнського проєкту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"

2020-12-19

/Files/images/изображение_viber_2020-12-21_13-21-49.jpg

Завершився спортивний челендж в межах реалізації Всеукраїнського проєкту "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів".

Щиро вдячні всім учням, учителям, батькам і гостям, які долучилися до участі у спортивних заходах, що тривали впродовж цілого місяца.

Уроки фізкультури та історії, спортивні змагання, шкільна олімпіада, руханки та рухливі перерви, зустрічі з видатними спортсменами, майстер-класи з різних видів спорту, творчі виставки - все це та багато іншого було проведено під час челенджу. Кількість фотографій, відзнятих відео та постів у соціальних мережах взагалі не піддається підрахунку. Всі попрацювали на гарний результат!

Фінальне відео можна подивитися за посиланням "Фінальне відео ХЗОШ № 150"