Екскурсія до Навчального центру Оперативно-рятувальної служби Цивільного захисту ДСНС України

2021-05-27

/Files/photogallery/11366/зображення_viber_2021-05-27_15-31-47.jpg

27 травня учні 4-х класів відвідали технопарк у селі Ватутіно Нововодолазького району Харківської області. Саме тут розташований Навчальний центр Оперативно-рятувальної служби Цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Діти познайомились з професією мужніх людей, які щодня рятують життя інших під час рятувальних та гуманітарних операцій. У доступній ігровій формі дізнались про основні дії під час виникнення пожеж, про правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, вчилися надавати першу допомогу постраждалим, евакуюватись переправами, користуватися засобами індивідуального захисту.