Постери про правила евакуації у школі, мінну безпеку, активності в укритті

2022-11-11

/Files/images/bddsh/Патрон.jpg

За підтримки Міністерства освіти і науки України Громадська спілка «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у межах загальнонаціональної кампанії «Спільно до навчання» розробила серію креативних плакатів для закладів освіти.

Яскраві постери допоможуть вчителям, учням та їхнім батькам дізнатися більше про правила евакуації у школі, мінну безпеку та активності в укритті, а також знайти поради щодо психологічної підтримки дітей різного віку та самопідтримки для батьків та вчителів.

Крім того, постери забезпечать доступ до платформи osvitanow.org, де зібрані відповіді на найпоширеніші запитання педагогів і батьків щодо навчання, здоров'я, психологічної та соціальної підтримки себе та дітей.

Джерело: офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради