День цивільного захисту

2023-10-11

/Files/photogallery/11711/4-А.jpg

11 жовтня у ліцеї пройшов День цивільного захисту. У дистанційному форматі на тематичних уроках у 1-11 класах вчителі та учні пригадали й опрацювали такі важливі правила безпеки життя у надзвичайних ситуаціях, зокрема, у період воєнного стану. Досвід наочно демонструє, що ці знання важливі та потрібні кожній людині і вони насправді рятують життя!

Для учнів 9-11 класів проведена тематична онлайн-вікторина, у якій взяли у часть 58 учнів. 35 показали високий рівень знань з питань цивільного захисту та основ здоров'я.

І саме сьогодні старшокласники розпочали заняття у Школі цивільної та екологічної безпеки при Харківському національному університеті міського господарства імені О.Бекетова.

Учні відвідали перше заняття, яке провів Віталій Валерійович Барбашин, доцент кафедри ОПТ та БЖД, кандидат техничних наук. Майстерніть викладача полягає у тому, щоб учні захопились предметом і прагнули дізнатися більше, радо йшли на нову зустріч, отримували якісні й потрібні в житті знання. Саме такі заняття з надзвичайно важливих питань безпеки життєдіяльності чекають на слухачів школи "Юний інспектор з безпеки".

Бережіть себе! Не нехтуйте правилами безпеки!