Відкриття Класу безпеки.

2023-12-07

/Files/images/vyna/408289615_942814947314486_4642224107648712925_n.jpg

У воєнний час питання безпеки як ніколи важливе! Більш того, воно стоїть на першому місці у кожного. «Клас безпеки» — це всеукраїнський проєкт, мета якого вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги. Проєкт реалізує Міністерство освіти на виконання доручення прем’єр-міністра України щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. Саме такий Клас безпеки відкрили сьогодні у Харківському ліцеї №150.

Під час відкриття для учнів 10-го класу онлайн був проведений урок-екскурсія Класом Безпеки. Діти та гості познайомились із зонами та наповненням кабінету, наочними матеріалами, а також справжнім бойовим одягом рятувальників та спорядженням, макетами вибухонебезпечних предметів, інтерактивними цікавинками. Клас безпеки розділений на відповідні зони: зона домедичної допомоги, зона безпеки життєдіяльності, зона психологічного розвантаження, ігрова зона, зона мінної безпеки, зона пожежної безпеки, зона перегляду відеоматеріалів та презентацій. Присутні високо оцінили функціональний простір кабінету, який дозволить зробити уроки безпеки у ліцеї значно цікавішими та пізнавальними.