Проєкт «5 кроків до здорового харчування»

2023-12-27

/Files/images/Zphs2KAX5kPiVIHVZToe.r575x340.jpg

Наш ліцей приєднався до участі у проєкті "5 кроків до здорового харчування".

Проєкт реалізовується Центром громадського здоров’я України, за підтримки Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні та на регіональному рівні фахівцями відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб ДУ “Харківський ОЦКПХ МОЗ” у співпраці з Департаментом освіти Харківської міської ради та Департаментом освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації.

Мета проєкту – підвищити рівень обізнаності учнів, вчителів, батьків щодо важливості здорового харчування формування культури заохочення здорового вибору та дбайливого ставлення до свого здоров’я.

У його межах учні 9-11-х класів нашого ліцею відвідали онлайн-вебінар "Основи здорового харчування" та пройшли тематичне опитування.