Районний етап міського конкурсу літературно-музичної композіції до 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

2010-04-14

14 квітня 2010 року на базі ЗНЗ № 148 пройшов районний етап міського конкурсу літературно-музичних композицій, присвячених 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Учителями та учнями нашої школи була підготовлена композиція, присвячена юним медсестрам та всім жінкам, яким прийшлося пережити війну "У войны не женское лицо". Композицію підготували учениці 10-А класу під керівництвом учителя російської мови та літератури Макаренко Л.О., учителя музичного мистецтва Максименко Т.В. та класного керівника 10-А класу Шутово С.І. Дівчата посіли І місце у районі та отримали право представляти Дзержинський район під час проведення "Кіноуроків Пам'ят " у кінотеатрі ім. О. Довженка.