Виставка новорічних композицій, листівок, привітань за гороскопами та святкових драконів

2011-12-20

/Files/images/IMG_4062.JPG

До Нового року учні 1-11 класів підготували привітальні листівки для кожного знаку Зодіаку та до усіх років за східним гороскопом; також оформлена виставка різдвяних листівок, новорічних композицій та дуже незвичайна виставка Драконів. Понад 50 драконів та дракончиків виготовили учні та їх батьки з різних матеріалів : з паперу, солоного тіста, бісеру, тканини, вовни та іншого. Дуже яскраві, гарні та веселі дракончики "оселилися" у вестибулі першого поверху школи та будуть радувати школярів, вчителів та батьків до 23 грудня - останнього дня семестру.

Запрошуємо усіх на нашу виставку! Вітаємо із наступаючим роком Дракона!