/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/08d3fa586b3a.png

/Files/photogallery/9794/2016-03-18 17.40.19.jpg Національно-історичний напрям
Формування історичної свідомості, відновлення та вшанування національної пам’яті, розвиток знань про минуле українського народу як формування європейської цивілізації, розвиток ідеї української державності як консолідуючого чинника розвитку суспільства й нації в цілому.
/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/DSC_0787.JPG Національно-правовий напрям
Виховання свідомого громадянина України, формування ініціативної, толерантної, здатної жити в умовах свободи, здатної приймати відповідальні рішення, робити самостійний життєвий вибір особистості; формування правової культури – прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина, Конституції, державних символів (Герба, Прапора, Гімну); знання й дотримання в поведінці Законів України; активна протидія особам та установам, що порушують закони, завдають збитків державі, зазіхають на територіальну цілісність і незалежність України.
/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/IMG_4499.JPG Національно-духовний напрям
Оволодіння духовною культурою суспільства, прищеплення й розвиток моральних почуттів, переконань і потреби поводити себе згідно з моральними нормами, що діють в суспільстві, опанування духовною культурою людства, нації, найближчого соціального оточення, наслідування кращих моральних зразків своєї родини, українського народу, загальнолюдських моральних цінностей.
/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/2016-04-26 13.41.22.jpg Військово-патріотичний напрям
Вивчення військової справи, вироблення розуміння громадянського обов'язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, спонукання до фізичного вдосконалення, а також вивчення бойових традицій та героїчних сторінок історії українського народу, його Збройних Сил.
/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/2015-04-24 11.54.25.jpg Національно-екологчіний напрям
Формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, основу життя на землі, залучення вихованців до активної екологічної діяльності.
/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/День Победы 2017 (69).jpg Краєзнавчий напрям
Вивичення, дослідження та збереження культурних та історичних пам’яток, ознайомлення з неповторною красою, історією, етнографією, культурою рідного краю.
/Files/images/natsonalno-patrotichne_vihovannya/2016-05-16 15.03.54.jpg Організаційно-педагогічний супровід
Психолого-педагогічна підтримка соціальних проектів учнів, дослідження результативності, впровадження системи роботи щодо формування та розвитку рис громадянськості учнів.