Засідання педагогічної ради за темою "Нова українська школа. Нова роль учителя в індивідуальній освітній траєкторії дитини (замість єдиного наставника, джерела знань - учитель коуч, фасилітатор, тьютор, модератор, супервайзер)" (26.02.2018)

Засідання педагогічної ради за темою "Усвідомлення мотивації до навчання впродовж життя" (24.04.2019)

Педагогічні активності вчителів в рамках участі у проєкті "Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність"

Колективні форми методичної роботи (2016-2021 роки)